środa, 16 października 2013

[B Plus] Himawari - Sora no Tsukuri Hou ~ Reincarnation (SasukexNaruto)


Pierwotna wersja kontrowersyjnego "Himawari". Sasuke wspomina szczęśliwe chwile spędzone z Naruto całym sercem za nim tęskniąc, a tajemnica ukryta za śmiercią chłopaka wychodzi na światło dzienne.

Himawari


Słonecznik - Reinkarnacja -
Autor: B Plus
Pairing: SasuNaru
Gatunek:  Yaoi, Okruchy życia
Hasło: himawari

Tłumaczeniem zajęła się Misaki,  obecnie jest na okresie próbnym w naszej grupie. Brawa dla niej!
Tragedia jakaś, pisać komentarz do postu;)  Jako edytor tego tytułu dodam parę słów od siebie (nie żeby to kogoś interesowało).
Dj dość wiekowy, mający aż 11 lat (2002r). Widać jak historia przedstawiona przez B Plus rozmija się z bieżącą akcją, która rozgrywa się obecnie na oryginalnych kartach mangi. Tak naprawdę nie spotkałam żadnego tytułu (z uniwersum Naruto) który jakoś przewidziałby Kishimotowe wizję jego świata.
Nie sądzę też by któryś z manganków/pisarzy usilnie starał się ''odgadnąć'' co będzie dalej działo się w serii. Nie, nie nie. Raczej skłaniam się ku temu iż sami chcą po prostu dodać coś od siebie.
Dobrze, koniec tej męczarni. Miłego czytania życzę.

Zachęcam do dzielenia się swoimi przemyśleniami na temat każdego doujinshi umieszczanego na naszym blogu. Nasza grupa z każdego komentarza bardzo się cieszy;) Naprawdę bardzo!
Udostępniliśmy też shoutbox; może ktoś będzie chciał się na nim wyżyć.

Z online wersji też można pobierać, kolorki będą zdecydowanie lepsze (niestety udostępnianie naszym obecnym sposobem skutkuje tym iż  dj trochę traci na kolorach). Wystarczy na klawiaturze wpisać skrót klawiaturowy ctrl+s lub cmd+s.
T
C
C
E
DOWNLOAD | ONLINE

download online w osobnym oknie 

.

4 komentarze:

 1. Już gdzieś spotkałam się z tym Dj. Nie wiem tylko czemu, ale mam wrażenie, że miał inną końcówkę. Czy nie powinno być tak, że Sasuke na koniec też ...? (antyspoiler). Albo może myli mi się z innym, choć podczas czytania byłam pewna, że pamięć mnie nie myli.
  Szkoda, że jest wersja tylko online.
  Pozdrawiam ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrobiłam małą korektę w opisie, najedź na słówko "Himawari", a się dowiesz, dlaczego doujinshi Ci się kojarzy, tylko z inną końcówką :)

   Usuń
  2. No rzeczywiście XD Tak coś czułam, że historia ta miała troszkę inne zakończenie. Heh... Czuję się dowartościowana myślą, że moja pamięć nie jest jeszcze taka zła :P

   Usuń
 2. "płacz, głupia płacz!!!"
  I się popłakałam... Kocham takie klimaty. DJ. naprawdę z górnej półki. stokrotne dzięki.

  OdpowiedzUsuń

Podziel się, Dattebayo!

Dattebayo!!