wtorek, 22 maja 2012

[3110445] Mori no Naka de ha shinda Ko ga (brak pairingu)


Itachi porusza kwestię dotyczącą Sasuke, który z jakiegoś - nieznanego mu powodu - nie był w stanie zabić Naruto w Dolinie Końca.

Mori no Naka de ha shinda Ko ga


Lekkość istnienia Nie do zniesienia
Autor3110445
Pairing: brak pairingu
Gatunek: slash
Hasło: noshindagapl

Ekhu, ekhu. Witam Was mile po dłuższej przerwie :)
Wraz z Narutardem wróciłyśmy z tegorocznego konwentu - dziesiątej edycji Magnificonu, i wspólnie z innymi znajomymi stwierdzamy jednogłośnie, że był w połowie niewypałem.
Jedynym plusem był cosplay, na którym wystąpiło wiele utalentowanych fanów w przepięknych strojach.
Akatsuki także tam nie zabrakło - do teraz obie płaczemy ze śmiechu po odegranej przez nich scence, w której dowalili fanom na koniec niespodziewanym ItaSasu! xD Filmiki cosplayowe można obejrzeć na youtubie, bądź na moim chomiku.
Narutard siedzi jeszcze u mnie, więc nadrabiać będę zaległości na blogu za niego poczynając od wrzucenia czegoś luźniejszego. "Mori no Naka de ha shinda Ko ga" to kolejna pozycja od 3110445 poruszająca podobne wątki, co choćby publikowane przeze mnie wcześniej "Illusion".
W kolejce już na półmetku Signal i uwaga, uwaga, pierwsza pozycja od Mutsumix! :)

Na koniec chciałabym w imieniu swoim i Narutarda podziękować Wam wszystkim za Wasze wsparcie, bez Was nie zaszłybyśmy tak daleko w tłumaczeniach. Wasze komentarze są dla nas bardzo ważne, równocześnie dopingują nas i motywują do dalszych tłumaczeń :) 
Także dziękujemy Wam serdecznie ♥ i obiecujemy wkładać w tłumaczenia jeszcze więcej serca!

EDIT: Przepraszam za literówki i błędy ortograficzne typu 'kszty' na przykład... Nie sprawdziłam tłumaczenia dobrze, to błędów się kilka narobiło.


T
C
B
E
DOWNLOAD

download

.

0 komentarzy:

Podziel się, Dattebayo!

Dattebayo!!