czwartek, 12 kwietnia 2012

[ZEROtea] Hakujitsu (SasukexNaruto)


Niespodziewanie u Sasuke w domu pojawia się Naruto. Zaskoczony - nie zdaje sobie sprawy z tego, ile do tej pory Naruto tłamsił w sobie mieszanych uczuć względem niego. Dlatego równie wielkim zaskoczeniem dla Sasuke jest nagła determinacja blondyna, który bezpardonowo się na niego...rzuca.

Hakujitsu


Daydream
AutorZEROtea
Pairing: SasuNaru
Gatunek: Yaoi +18
Hasłohakuteapl
 

Ja pier... :)
Rekord czasowy tłumaczenia: 5 godzin. Jak to jest możliwe, zapytacie? Przecież tutaj w ogóle tekstu nie ma.
Ano właśnie. I tutaj zaczyna się mój wywód.
Czytanie doujina, a jego tłumaczenie to dwie różne bajki. Doujinshi podoba mi się pod względem kreski, tematyka to jakiś żart - TUTAJ W OGÓLE NIE MA FABUŁY - ale do rzeczy. 
Mylnie się mówi, że przetłumaczenie czegoś, gdzie połowę paneli zajmuje sam tekst potrwa dłużej, niż mordowanie się nad dźwiękami...jękami, burknięciami, resztę dopisać - to była dla mnie mordęga, robota wielce granicząca z przyjemnością @___~ 
Jest SasuNaru, można się napić. Po szóstej stronie tłumaczenia jęków głównego bohatera musiałam się napić mocnej chińskiej herbaty za 4 zł. Jak już wspominałam swoim znajomym - aż mną obróciło na krześle - herbatka niepozorna, ale kopa daje.
Bo ludzie...JAK TUTAJ PRZY CZYMŚ TAKIM NIE PIĆ!? 
A teraz idę odreagować te 5 godzin. Ściągajcie, bawcie się dobrze!


T
C
B
E
DOWNLOAD/ONLINE

download online w osobnym oknie
.

2 komentarze:

  1. Mnie tam się podobało. Mam czasem ochotę na sam seks i nic więcej, dlatego trafiliście z tym w dziesiątkę. O ile się nie pomyliłam to tutaj było "weź odpowiedzialność za swoje czyny", czy coś takiego, co zwaliło mnie z nóg. Najlepszy tekst tego doujina :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Hahaha xD naprawdę "najlepszy"? No miło mi :D ile ja się nastękałam nad tym dj, szkoda słów.

      Usuń

Podziel się, Dattebayo!

Dattebayo!!